Bohemia crystal glass

Angela ze złotem i platyną

angela_zloto_platynaBogato zdobione kieliszki o kształcie nazwanym Angela, to perfekcyjny wzór i nowoczesna forma w jednym. Dobrej jakości kryształ bezołowiowy daje najwyższą gwarancję, a nieskazitelne i przezroczyste oblicze sprawia, że kieliszki prezentują się bardzo elegancko i finezyjnie. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim ręczne zdobienie. Złoto platyna w połączeniu z unikalnym ornamentem dają niepowtarzalny efekt. Wzór na każdym kieliszku wykończony został dwoma złotymi paskami. Jedna obwoluta umieszczona jest na górnej krawędzi, a druga widnieje tuż pod kwiatowym ornamentem. Równie ładnie prezentują się także długie i bardzo smukłe nóżki. Są one niezwykle delikatne, a przez swój kształt sprawiają wrażenie niemalże przezroczystych.

Kieliszki Angela przeznaczone do białego wina będą bardzo ładnie się prezentować na nowoczesnym i bogato zdobionym stole. Jeśli jednak wino mamy zamiar zaserwować podczas deseru to połączenie kieliszków z równie eleganckimi filiżankami będzie świetnym wyborem. W skład tej kolekcji wchodzą także lampki do koniaku, kieliszki do szampana, oraz kieliszki do likieru. Wszystkie elementy są tak samo eleganckie i ręcznie zdobione. Szukając dodatkowych szkieł, które będą do siebie idealnie pasować należałoby zwrócić uwagę na dwie inne kolekcje. Ideal i Barline to identyczny wzór tyle, że przeniesiony na szklanki i kieliszki do wódki. O ile kieliszki do wina były smukłe i bardzo delikatne, to o szklankach do whisky wypadałoby powiedzieć, że są równie eleganckie, ale za to proste w formie. Jedynym zdobieniem jest wspomniany wcześniej ornament. Szklanki Barline ładnie prezentują się zarówno w męskiej, jak i w damskiej dłoni. Tego rodzaju kolekcja powinna odnaleźć się na rodzinnych uroczystościach, na eleganckim weselu, ale również na hucznej imprezie w gronie młodych osób.

Jeżeli szukamy prezentu na jakąś wyjątkową okazję, to zestawienie kieliszków do wódki ze szklankami będzie strzałem w dziesiątkę. Równie modną propozycją na podarunek będą zestawy kieliszków do wina, lub do koniaku. Ciekawie prezentują się także szklanki typu long drink z serii Barline z dzbankiem, który posiada identyczny wzór.

Strona producenta: www.crystalex.cz