Bohemia crystal glass

Caesar Crystal Bohemiae- elegancja i unikalność

Caesar Crystal Bohemiae

Caesar Crystal Bohemiae

Nietuzinkowe, eleganckie i dekoracyjne, tak w trzech słowach można opisać kolekcje szkła Caesar Crystal Bohemiae. Wyroby pochodzące od tego producenta cechują się unikalną techniką wykonania. Można śmiało powiedzieć, że łączenie kryształowych elementów w dwóch kolorach to ewenement na skalę światową. Tylko wysoce wykwalifikowani specjaliści potrafią stworzyć takie dzieła sztuki. Każdy element pochodzący z tej kolekcji jest unikalny. Zapierające dech w piersiach połączenie przezroczystego i czarnego kryształu, to nowoczesne spojrzenie na szkło dekoracyjne. Ci, którzy wolą inną kompilację kolorów mogą wybierać z pośród wazonów i mis, które zabarwione są na delikatny fiolet. Do wyboru jest także niezwykle dekoracyjny i ręcznie wykonany wazon o nazwie Flamenco. Jego morski, lub jak kto woli ciemnoniebieski odcień sprawia, że ozdoba jest finezyjnym dziełem sztuki.

Wyroby producenta Ceasar Bohemiae to elegancka i ciekawa propozycja na dekorację wnętrz. Unikatowe wzornictwo oraz misterna technika wykonania powoduje iż wszystkie elementy są doskonałym pomysłem na prezent. Taka drogocenna pamiątka może być uwiecznieniem rocznicy ślubu lub wesela. Para Młoda z pewnością doceni ten gest, a przy okazji będzie posiadała coś wyjątkowego na długie lata. Eleganckie dekoracje tego typu odnajdą się przede wszystkim we współczesnych wnętrzach. Wazony można stawiać na stołach, komodach, szafkach i półkach. Czarne wersje szkieł idealnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach z dodatkiem luster i metalu. Takie dekoracje ładnie się prezentują także na białych meblach z dużym połyskiem.

Warto także wspomnieć, że sporo szkieł będących wyrobem tego producenta wykonywana jest w całości ręcznie. Wymagająca cierpliwości i precyzji praca, daje tak nietuzinkowe efekty. Szkło tego rodzaju cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu konsumentów. Te eleganckie i drogie ozdoby zwracają uwagę i szybko zapadają w pamięć. Każdy, kto miał okazję zobaczyć na żywo wyroby z huty szkła Ceasar Crystal Bohemiae nie potrafi od nich oderwać wzroku.

 

Strona producenta:  caesar-crystal.cz