Bohemia crystal glass

Bohemia Crystal Glass

Kryształowe szkło dekoracyjne i użytkowe pochodzące z terenów Bohemii charakteryzuje się nowoczesną formą i klasyczną techniką wykonania. Wielopokoleniowa tradycja sprawia, że wyroby pochodzące z czeskich hut szkła przypadają do gustu klientom na całym świecie. Asortyment jest bardzo urozmaicony, a współczesne wzornictwo połączone z ręczną robotą daje niepowtarzalny efekt. Do produkcji naczyń stołowych i ozdobnych wykorzystywane są wysokiej jakości kryształy. Wykwalifikowani specjaliści od lat starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. W hutach szkła Bohemia produkowane są unikalne wzory i ponadczasowe kryształowe zestawy.

Jeżeli szukacie Państwo eleganckich i sprawdzonych podarunków na różne uroczystości rodzinne, to wybór czegoś spośród licznych kolekcji Bohemia powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdzie się coś dla młodych i lubiących nowoczesne trendy, oraz coś dla tych, którzy wolą klasyczne i tradycyjne zestawy. Taki na przykład komplet kieliszków ze złotą obwolutą to ciekawy pomysł na prezent dla Pary Młodej. Z kolei wybierając się na parapetówkę do znajomych można wybrać któryś z nowoczesnych kryształowych wazonów.

Prezentowane kolekcje to głównie asortyment pochodzący od kilku znaczących producentów. Na wyróżnienie zasługują takie marki jak: Crystalex Bohemia, Crystalite Bohemia, Kventa Bohemia, Caesar Crystal Bohemiae i Bohemia Jihlava.

Wymienieni powyżej producenci posiadają bardzo urozmaiconą ofertę szkła użytkowego. Eleganckim wyborem może być jakiś zestaw pochodzący z kolekcji Safari Gold. Jej złote zdobienia oraz ciekawy kształt sprawiają, że szklanki, kieliszki i karafki są bardzo finezyjne. Równie ciekawym podejściem do ozdobnych kieliszków charakteryzuje się kolekcja Angela złoto, platyna. Ci, którzy wolą jakieś mocniejsze trunki również znajdą coś dla siebie. Wystarczy zerknąć na serię Sail i jej komplety szklanek do whisky. Bogata oferta dotyczy także działu w którym odnajdą państwo wazony, świeczniki, flakony na perfumy, talerze, misy i patery. Każdy kryształowy produkt wykonany jest z wysoką precyzją i stanowi doskonały pomysł na prezent.